PvPmine.ench.pl

Najlepszy polski serwer PvP na wersję 1.7.2!!!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-06 20:01:32

MiNiaTuReKPL
Zbanowany
Dołączył: 2017-03-06
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Rekru

posiadam;range vip kolorowy nick 1 m 3 ub                                                                                                                                                                                       
wiek;14
imie;michal
granie na waszym serwerze;2tyg
staz;14-23 9-24
zawod;policjant,technik,helper
hobbi;pilka nozna
nick;MiNiaTuReKPL
posiadanie rangi;admin,helpop,mod
jakie pluginy pisalem;funny guild , essentials , na gildie , crazy relog , facions , anty cheat
ortografia; bez bledna
minecraft;premium
                                                       
                                                                                                                               dlaczego ja ?
mialem duzo serwerow minecraft gram w minecraft 5 lat ogarniam komendy 9/10 budowanie 7/10 lubie sprawdzac i pomagac graczom w problemach typu cheater/oszust w lipcu koncze 15 lat moge na serwerze siedziec caly dzien pomagac graczom pisac z nimi posiadam komunikator skype teamspeak3 umiem bardzo dobrze sprawdzac bylem duzo razy rekrutowany na serwerze dzieki mnie moze sie duzo zmienic duzo daje datkow na serwer juz chyba wydalem z 25 zl albo i wiecej moge dawac jeszcze i pomoc serwerowi w rozwinieciu sie lubie serwery z boskimi broniami jestem ogarniety nie zachowuje sie jak chory psychicznie mysle ze serwer z moja pomoca sie rozwinie i moge mu bardzo pomoc w byciu w administracji.
                                                                                                                                       KONIEC <3

Offline

#2 2017-03-06 20:03:39

Admin
Administrator
Dołączył: 2016-12-14
Liczba postów: 92
Windows 7Opera 43.0.2442.1144

Odp: Rekru

Podanie napisane nie według wzoru!
Zamek.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot